Inspiracje,  Osobiste

Startuję!

Lubię pisać.

Wiele lat temu zaczęłam prowadzić autoterapię w formie anonimowego bloga. Odkryłam, że spisywanie myśli i uczuć pomaga nabrać do nich dystansu bez odcinania się. Przyspiesza proces uzdrowienia.  Jednocześnie czytelnicy odnajdywali się w moich przeżyciach, znajdując inspirację i dla siebie.

Od tamtego czasu przeszłam długą drogę i wiele zmieniłam w swoim życiu. Dziś prowadzę zajęcia rozwojowe i gabinet terapeutyczny. Wykorzystuję całą zdobytą widzę i osobiste doświadczenie, by pomóc innym.

Od zamknięcia starego bloga mało pisałam. Miałam wątpliwości przed takim otwieraniem się na forum publicznym, pod własnym nazwiskiem. Jednak z czasem odkryłam, że szczerość i otwartość ma wielką moc. Autentyczność pomaga ludziom uwierzyć, że oni też mogą uporać się ze swoimi demonami. A moje posty na facebooku są dla nich inspirujące.

Jednak na fb wszystko z czasem ginie, uciekając na dół tablicy. Ludzie piszą mi, że zapisują sobie moje posty, lecz nie jest to najwygodniejsza forma z nich korzystania. Dlatego postanowiłam stworzyć tego bloga, na którym wprowadzę stare posty i będę publikować nowe równolegle do tego co umieszczam na fb.

Wszystko będzie w jednym miejscu.

Wpisy z facebooka mają datę publikacji taką samą jak na fb.

Jeśli kogoś interesują mniej blogowe a bardziej konkretne teksty mojego autorstwa lub informacje o terapii jakie prowadzę, znajdziecie wszystko na mojej główniej stronie: stwarzajacsiebie.pl 

Zapraszam do lektury 🙂

Podziel się linkiem:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.